Beszerző munkatárs

EU-FIRE Ingatlanfejlesztő és Tanácsadó Kft (Finance, Investment & Renewable Energy) 2001 óta a magyarországi geotermikus energiakutatások és felmérések aktív szereplője, élenjáró képviselője. Ingatlanfejlesztések mellett a geotermikus energiaforrások fejlesztésének szakértőjeként stabil és eredményes magyar tulajdonú társaság, amely meghatározó szereplő a magyar környezetbarát ingatlanfejlesztések és beruházások piacán.

Küldetése: a geotermikus energia által környezetbarát energiafelhasználás biztosítása Magyarországon. Ebben egyik legfontosabb mozgatóereje az innováció.

Ezen ügy mellett elkötelezett 25 fős csapatunk projektmenedzsment csapatába keresünk Beszerző munkatársat, aki szakmai tudásával, többéves gyakorlatával és pozitív személyiségével közösségünk és sikereink részese lehet.

Főbb Feladatok:

  • Cégen belül minden területet érintő alkatrészek, alapanyagok meghatározott csoportjának beszerzése
  • Árajánlatok bekérése és elemzése, árak nyomonkövetése, szerződések előkészítése
  • Műszaki változások bevezetésének koordinálása és költséghatásainak egyeztetése
  • Ártárgyalások lefolytatása beszállítókkal, beszerzési költségek folyamatos optimalizálása
  • Beszállítókhoz kapcsolódó ügyek teljes körű kezelése, a velük való folyamatos kapcsolattartás
  • Ellátási problémák esetén egyeztetés beszállítókkal
  • Pótalkatrészek beszerzéséhez kapcsolódó tevékenységek
  • Riportok, statisztikák készítése a vezetőség részére
  • Műszaki kapcsolattartás a beszállítókkal és a japán design osztállyal
  • Fejlesztési ütemtervek egyeztetése, nyomonkövetése

Szükséges tapasztalat, kompetenciák:

  • Felsőfokú műszaki vagy közgazdasági végzettség
  • Fuvarszervezésben tapasztalt
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Nagyfokú önállóság, gyors munkatempó, precizitás
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT:

  • EU-n kívüli vámkezelésben tapasztalt

AMIT KÍNÁLUNK:

  • azonnali kezdés
  • versenyképes jövedelem
  • határozatlan időre szóló, részmunkaidős (4 vagy 6 órában) munkaviszony
  • felelősségteljes munkakör
  • változatos feladatok
  • támogató légkör
  • családbarát cégvezetés
  • ingyen kávé, tea és vízautomata
  • parkolási lehetőség
  • jó hangulatú csapatépítők
  • céges telefon

Jelentkezés: Örömmel várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igénnyel HR-esünk részére: alexandra.takar@eu-fire.hu.