ENERGETIKAI MENEDZSER

Kik vagyunk mi?

Cégünk egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő, már 20. éve a piacon jelenlévő vállalat.

Négy fő területen tevékenykedünk, melyek a következőek: geotermia és megújuló energiaforrások, ipar és egészségipar, turisztika, valamint mezőgazdaság és élelmiszeripar.

Ha szeretnél Te is részese lenne egy szakértő csapatnak és munkáddal segíteni, hogy további sikereket érjünk el együtt, olvass tovább és meglátod miről is van szó!

Ami a feladatod lesz:

  • Az EU-FIRE cégcsoport tulajdonában lévő geotermikus rendszerek üzemeltetésének és karbantartásának felügyelete
  • Távhőszolgáltató cégekkel (vevőkkel) való kapcsolattartás, műszaki adategyeztetés
  • Üzemeltetésben résztvevő szolgáltató cégek szakmai felügyelete, kapcsolattartás
  • MEKH adatszolgáltatás, bányajáradék- és vízkészletjárulék-bevallások készítése, szakhatóságokkal való kapcsolattartás
  • Egyedi energetikai fejlesztések előkészítése (pl. geotermikus hőerőmű, biomassza fűtőmű, napelempark stb.)
  • A cégcsoport tulajdonában lévő ingatlanok, gyártó üzemek energiafelhasználásainak tervezése, elemzése, energetikai fejlesztések támogatása
  • Közmű szolgáltatókkal való kapcsolattartás, ajánlatkérés, döntéselőkészítő elemzések
  • A cég energetikai stratégiájának végrehajtásában való részvétel, új energiamegtakarítási lehetőségek feltárása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (energetikus/villamos/gépész/üzemeltető)
  • Energetikai ismeretek és az építményekkel kapcsolatos szabvány ismeretek
  • hasonló területen 5-10 év tapasztalat
  • jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Munkavédelmi – és Tűzvédelmi ismeretek
  • Office 365 alkalmazások ismerete (főleg Excel, Word)
  • önálló munkavégzés

Előny:

  • Szerződéskötési, pénzügyi ismeretek
  • angol nyelvtudás
  • versenyszférában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • azonnali kezdés
  • innovatív és folyamatosan növekvő szervezet
  • jól felszerelt és könnyen megközelíthető iroda
  • parkolási lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • cafetéria
  • teljesítményértékelési rendszer
  • családias légkör
  • ingyen kávé/tea/vízautomata
  • hosszútávú munkalehetőség
  • felelősségteljes munkakör

Jelentkezés: Örömmel várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igénnyel HR-es kollégánk részére: szilvia.izsa@eu-fire.hu, aki kérdéseidre is szívesen válaszol a +36 1 238 0816 telefonszámon.

További tartalmak

Mérlegképes könyvelő

Kik vagyunk mi? Cégünk egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő, már 20. éve a piacon jelenlévő vállalat. Négy fő területen tevékenykedünk, melyek a következőek: geotermia és megújuló energiaforrások, ipar és egészségipar, turisztika, valamint mezőgazdaság és élelmiszeripar. Ha szeretnél Te is részese lenne egy szakértő csapatnak és munkáddal segíteni, hogy további sikereket érjünk el együtt, olvass tovább …

További részletek

Értékesítő

Kik vagyunk mi? Cégünk egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő, már több, mint 20 éve a piacon jelenlévő vállalat. Négy fő területen tevékenykedünk, melyek a következőek: geotermia és megújuló energiaforrások, ipar és egészségipar, turisztika, valamint mezőgazdaság és élelmiszeripar. Ha szeretnél Te is részese lenne egy szakértő csapatnak és munkáddal segíteni, hogy további sikereket érjünk el együtt, …

Értékesítési vezető

Kik vagyunk mi? Cégünk egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő, már 20. éve a piacon jelenlévő vállalat. Négy fő területen tevékenykedünk, melyek a következőek: geotermia és megújuló energiaforrások, ipar és egészségipar, turisztika, valamint mezőgazdaság és élelmiszeripar. Ha szeretsz a középpontban lenni és szervesen kivenni a részed az irodai életben, akkor ez a pozíció Neked szól! Ami …