Mérlegképes könyvelő

Kik vagyunk mi?

Cégünk egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő, már 20. éve a piacon jelenlévő vállalat.

Négy fő területen tevékenykedünk, melyek a következőek: geotermia és megújuló energiaforrások, ipar és egészségipar, turisztika, valamint mezőgazdaság és élelmiszeripar.

Ha szeretnél Te is részese lenne egy szakértő csapatnak és munkáddal segíteni, hogy további sikereket érjünk el együtt, olvass tovább és meglátod miről is van szó!

Főbb feladatok, munkák:

  • bank, pénztár, szállítók-vevők könyvelése
  • vevő és szállító analitikák havi egyeztetése
  • tárgyi eszköz havi nyilvántartás és elszámolás
  • havi bérszámfejtésben való részvétel
  • készletnyilvántartás, befejezetlen beruházások vezetése
  • aktív részvétel havi/negyedéves/éves zárás, számlaegyenleg egyeztetés elvégzésében
  • részvétel év végi bevallások elkészítésében
  • kapcsolattartás a hatóságokkal
  • adó- és más bevallások elkészítésében, benyújtásában történő közreműködés
  • bejövő/kimenő számlák kezelése, ellenőrzése
  • vevői/szállítói állományok kezelése, nyilvántartása
  • számviteli programok kezelése, használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség és/vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • teljes körű könyvelésben legalább 5 év gyakorlat
  • önálló munkavégzés beszámoló összeállításáig
  • magyar számviteli szabályozás ismerete
  • bérszámfejtési elemek könyvelési szempontból való ismerete
  • Microsoft Excel, Word magas felhasználói szintű és irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • önálló munkavégzés, precizitás, szervezőkészség, problémamegoldó képesség
  • jó problémamegoldó készség, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • bérszámfejtési tapasztalat
  • IFRS ismeret és gyakorlat
  • Kulcs-Soft program ismerete

Amit kínálunk:

  • azonnali kezdés
  • innovatív és folyamatosan növekvő szervezet
  • jól felszerelt és könnyen megközelíthető iroda
  • parkolási lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • cafetéria
  • teljesítményértékelési rendszer
  • családias légkör
  • ingyen kávé/tea/vízautomata
  • hosszútávú munkalehetőség
  • felelősségteljes munkakör

Jelentkezés: Örömmel várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igénnyel HR-es kollégánk részére: szilvia.izsa@eu-fire.hu, aki kérdéseidre is szívesen válaszol a +36 1 238 0816 telefonszámon.

További tartalmak

ENERGETIKAI MENEDZSER

Kik vagyunk mi? Cégünk egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő, már 20. éve a piacon jelenlévő vállalat. Négy fő területen tevékenykedünk, melyek a következőek: geotermia és megújuló energiaforrások, ipar és egészségipar, turisztika, valamint mezőgazdaság és élelmiszeripar. Ha szeretnél Te is részese lenne egy szakértő csapatnak és munkáddal segíteni, hogy további sikereket érjünk el együtt, olvass tovább …

További részletek

Értékesítő

Kik vagyunk mi? Cégünk egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő, már több, mint 20 éve a piacon jelenlévő vállalat. Négy fő területen tevékenykedünk, melyek a következőek: geotermia és megújuló energiaforrások, ipar és egészségipar, turisztika, valamint mezőgazdaság és élelmiszeripar. Ha szeretnél Te is részese lenne egy szakértő csapatnak és munkáddal segíteni, hogy további sikereket érjünk el együtt, …

Értékesítési vezető

Kik vagyunk mi? Cégünk egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő, már 20. éve a piacon jelenlévő vállalat. Négy fő területen tevékenykedünk, melyek a következőek: geotermia és megújuló energiaforrások, ipar és egészségipar, turisztika, valamint mezőgazdaság és élelmiszeripar. Ha szeretsz a középpontban lenni és szervesen kivenni a részed az irodai életben, akkor ez a pozíció Neked szól! Ami …