Pályázat menedzser munkatárs

EU-FIRE Ingatlanfejlesztő és Tanácsadó Kft (Finance, Investment & Renewable Energy) 2001 óta a magyarországi geotermikus energiakutatások és felmérések aktív szereplője, élenjáró képviselője. Ingatlanfejlesztések mellett a geotermikus energiaforrások fejlesztésének szakértőjeként stabil és eredményes magyar tulajdonú társaság, amely meghatározó szereplő a magyar környezetbarát ingatlanfejlesztések és beruházások piacán.

Küldetése: a geotermikus energia által környezetbarát energiafelhasználás biztosítása Magyarországon. Ebben egyik legfontosabb mozgatóereje az innováció.

Ezen ügy mellett elkötelezett 25 fős csapatunk projektmenedzsment csapatába keresünk PÁLYÁZAT MENEDZSER (Pályázat írás, menedzselés, fejlesztés) munkatársat, aki szakmai tudásával, többéves gyakorlatával és pozitív személyiségével közösségünk és sikereink részese lehet.

Főbb Feladatok:

  • EU-s és hazai finanszírozású projektek pályázatainak, ajánlatainak előkészítése és teljes körű lebonyolítása magyarul, szükség esetén angolul
  • pályázathoz kapcsolódó előkészítő tanulmányok megírása, összeállítása
  • teljes pályázati dokumentációk összeállítása, ill. kidolgozásuk adminisztrációs és szakmai kontrollja
  • elnyert pályázatok menedzsmentje, szervezése, dokumentálása, utógondozása
  • pályázatok figyelése, javaslatok készítése az ügyvezetés számára
  • részvétel projektjeink forrásteremtéseiben, kiírt pályázatok alapján új projektötletek kidolgozásában
  • felsővezetés döntéshozatalának széleskörű és proaktív támogatása
  • pályázati eljárásban érintett belső-külső felelősök munkájának koordinálása
  • pályázatban vállalt határidők, feladatok terv szerinti lebonyolításának biztosítása
  • munkafolyamatok és ütemtervek kialakítása, fejlesztése
  • pályázati projekttervek előállítása, aktualizálása, státusz-riportja
  • támogatási szerződés megkötésének támogatása, módosítások és hiánypótlások kezelése
  • kockázat-előrejelzés és -kezelés
  • projekt háttér dokumentumainak feldolgozása
  • jelentések és záró beszámolók készítése
  • adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítéséről gondoskodás
  • helyszíni ellenőrzéseken részvétel
  • kapcsolattartás és együttműködés ügyfelekkel és közreműködő külső-belső partnerekkel, pályázatíró cégekkel
  • projektvezetők munkájának támogatása, egyeztetések szervezése
  • egyéb adminisztratív feladatok

Szükséges tapasztalat, kompetenciák:

  • felsőfokú végzettség
  • erős/aktív pályázatírói tapasztalat
  • hazai és EU-s pályázati/támogatási rendszerekben jártasság
  • projektvezetői tapasztalat
  • legalább 2-3 év, versenyszférában szerzett releváns gyakorlat
  • aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • rendszerszemléletű és logikus gondolkodásmód
  • határidők szigorú betartása és betartatása
  • képesség több munkafolyamat párhuzamos elvégzésére
  • jó problémamegoldó készség, eredményorientáltság
  • önálló, proaktív munkavégzés képessége
  • kiemelkedő precizitás és szervezőkészség
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • megbízhatóság, lojalitás
  • magas fokú MS-Office ismeretek

ELŐNYT JELENT:

  • közbeszerzési ismeretek
  • közreműködő szervezeteknél nyert tapasztalat (bírálói/felügyeleti oldal)
  • beruházások tervezésében és megvalósításában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat
  • nemzetközi területen szerzett munkatapasztalat
  • angol nyelv felsőfokú ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem
  • változatos, összetett, kihívást jelentő feladatkör
  • céges telefon
  • ingyen kávé, vízautomata, üdítő
  • hosszútávú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • kellemes, igényes munkakörnyezet
  • könnyen megközelíthető iroda
  • dinamikus, jó hangulatú, fiatalos csapat
  • korrekt cégvezetés

Jelentkezés: Örömmel várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igénnyel HR-esünk részére: alexandra.takar@eu-fire.hu.