Technológus munkatárs

EU-FIRE Ingatlanfejlesztő és Tanácsadó Kft (Finance, Investment & Renewable Energy) 2001 óta a magyarországi geotermikus energiakutatások és felmérések aktív szereplője, élenjáró képviselője. Ingatlanfejlesztések mellett a geotermikus energiaforrások fejlesztésének szakértőjeként stabil és eredményes magyar tulajdonú társaság, amely meghatározó szereplő a magyar környezetbarát ingatlanfejlesztések és beruházások piacán.

Küldetése: a geotermikus energia által környezetbarát energiafelhasználás biztosítása Magyarországon. Ebben egyik legfontosabb mozgatóereje az innováció.

Ezen ügy mellett elkötelezett csapatunkba keresünk Technológus munkatársat, aki szakmai tudásával, többéves gyakorlatával és pozitív személyiségével közösségünk és sikereink részese lehet.

Főbb Feladatok:

  • online ajánlatadó platformok kezelése
  • költségbecslés készítése és ehhez kapcsolódó árajánlatok előkészítése jóváhagyásra
  • művelettervek, szerszámtervek készítése, dokumentálása
  • forgácsoló szerszámok kiválasztása
  • meglévő szerszám készlet optimalizálása
  • gyártási folyamatok követése, támogatása
  • termékekkel kapcsolatos elő- és utókalkulációk készítése
  • termelési hatékonyság folyamatos fejlesztése
  • gyártásban fellépő problémák analizálása
  • műszaki dokumentáció kezelése, aktualizálása, fejlesztése

Szükséges tapasztalat, kompetenciák:

  • szakirányú technikusi vagy mérnöki végzettség
  • legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • CNC megmunkáló gépek ismerete
  • NC programozás területén szerzett tapasztalat
  • forgácsoló szerszámok ismerete
  • kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • magabiztos MS Office ismeretek
  • Önállóság, precizitás, rugalmasság
  • Pontos, figyelmes munkavégzés

ELŐNYT JELENT:

  • újonnan induló gyárban szerzett tapasztalat
  • szerszámgépek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat
  • nemzetközi területen szerzett munkatapasztalat
  • angol vagy német nyelv felsőfokú ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem
  • céges telefon
  • ingyen kávé, vízautomata, üdítő
  • változatos, összetett, kihívást jelentő feladatkör
  • hosszútávú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • kellemes, igényes munkakörnyezet
  • könnyen megközelíthető iroda
  • dinamikus, jó hangulatú, fiatalos csapat
  • korrekt cégvezetés
  • részvétel társadalmilag jó ügyben (megújuló energiaforrások terjedése)

Jelentkezés: Örömmel várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igénnyel ügyintéző kollégánk részére: alexandra.takar@eu-fire.hu.